UNITED
 консультації з іміграції та адаптації в США
Green Card
  лотерея "Зелена карта"
Прийом заявок на розіграш DV-2020 проводиться з 1 жовтня 2018 року до 1 листопада 2018 року 19:00, результати якого будуть відомі в травні 2019 року.
Ми рекомендуємо аплікантам не чекати до останнього тижня реєстраційного періоду для подачі заявки.                

Анкета для участі в програмі Green Card

Я, учасник лотереї «Зелена Карта» (далі - Учасник) даним документом даю свою добровільну згоду на використання, обробку, розміщення в базах даних, накопичення, оновлення, а також внесення змін, стосовно моїх персональних даних ТзОВ “Юнайтед 1” (далі - Організатор-консультант), виключно для здійснення повноважень, необхідних для участі в лотереї «Зелена Карта» та оформлення візи для виїзду в США.

Даю також свою згоду на передачу моїх персональних даних комерційним партнерам, особам, які уповноважені Організатором-консультантом для здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на запит уповноваженого державного органу, виключно в межах його компетенції, відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI.

Погоджуюся на оформлення, (в т.ч. підписання), подачу усіх необхідних документів, представлених мені Організатором-консультантом, які пов’язані з моєю участю в лотереї «Зелена Карта», зокрема в разі виграшу, на отримання мною необхідної візи для виїзду в США.

За надані Організатором-консультантом на підставі відповідного договору послуги, зобов’язуюсь провести оплату, згідно оформлених актів виконаних робіт (наданих послуг).

Примітка. Відповідно до ст. 2 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI, згода суб'єкта персональних даних - це будь-яке документоване, зокрема, письмове, добровільне волевиявлення фізичної особи щодо надання дозволу на обробку його персональних даних відповідно до сформульованої метою їх обробки.

опубліковано                       15.08.2018
Україна бере участь! Ті країни, з яких вже іммігрувало більше 50,000 людей, виключаються з розіграшу...
опубліковано                       22.08.2018
Особа з середньою освітою з атестатом вечірньої школи, не може брати участі в "Green Card" як заявник...