Green Card
лотерея "Зелена карта" консультації з іміграції та адаптації в США

Контакти
вул.Старий Ринок, буд.1
офіс 21
м. Тернопіль
unitedtur@ukr.net
(098) 444-55-55
(067) 555-11-12
(0352) 52-71-27
Приєднуйтесь у Viber

Інформація

ПРАВИЛА

Правила коротко і ясно

1

Щоб взяти участь у лотереї Green Card (Зелена карта) DV-Lottery, достатньо мати лише середню освіту!

2

Взяти участь у лотереї можуть жителі майже всіх країн (в тому числі громадяни країн колишнього СРСР та України зокрема)

3

Щоб узяти участь у лотереї DV-Lottery, необхідно заповнити анкету з вказанням біографічних даних.

4

До анкети додається власна фотографія розміром 600 пікселів на 600 пікселів або 5 см на 5 см і по одній фотографіі на кожного члена сім’ї (подружжя і неодружені/розлучені діти до 21року) такого ж розміру.

5

Також основними вимогами є – несудимість раніше, не порушення імміграційних законів США в минулому.

Що потрібно для участі у розіграші лотереї Green Card (Зелена карта) DV-Lottery?

Щоб стати учасником лотереї Green Card (Зелена карта) DV-Lottery, потрібно подати Заявку. Розіграш DV-Lottery 2024 проводиться по 10 листопада 2022 року.

Подача заявки означає, що:
  • учасник надасть загальну біографічну інформацію про себе і свою сім’ю;
  • учасник надасть фотографії необхідного формату на себе і сім’ю.

Сім’єю в імміграційному законодавстві вважаються подружжя і їх діти віком до 21 року.

Відповідно, учасник повинен надати інформацію і фотографії:
  • на себе;
  • на жінку/чоловіка (якщо учасник лотереї одружений). Заявка подається навіть якщо чоловік/жінка не поїде в США після виграшу у лотереї.
  • на всіх дітей подружжя до 21 року, в т.ч. від попередніх шлюбів, – незважаючи, проживають діти разом чи окремо і чи поїдуть вони в США після виграшу.
  • Якщо Ви розлучені, потрібно вказати всіх дітей в т.ч. від попередніх шлюбів, – незважаючи, проживають діти разом чи окремо і чи поїдуть вони в США після виграшу.

Учаснику лотереї Green Card (Зелена карта) не потрібно надавати інформацію і фотографії на дітей, які вже одружені або є громадянинами США чи власниками “Зеленої карти”. Учаснику також не потрібно надвати інформацію і фотографії дітей, які старші 21 року.

Вимоги щодо фотографій

Розташування голови:

Особа має дивитися прямо у об’єктив.

Голова не повинна бути нахилена, опущена або піднята вгору.

Зображення голови (виміряне від верхньої частини голови включаючи волосся до нижньої частини підборіддя) має займати від 50% до 69% висоти знімка.

Висота, на якій розміщені очі (виміряна від нижньої частини знімка до рівня очей) повинна бути на рівні від 56% до 69% висоти знімка.

Зразок розміщення голови на фотокартці

Фон:

  • Фотокартка повинна бути на світлому нейтральному фоні.
  • Темний або рясний фон є неприйнятним.

Фокус:

  • Фотокартка має бути сфокусованою.

Прикраси:

  • Фотокартки, на яких особа зображена у сонцезахисних окулярах або інших аксесуарах, які закривають обличчя, не прийматимуться.

Головні убори:

  • Фотокартки претендентів у головних уборах можуть бути прийнятими до розгляду тільки у випадку, якщо такі убори є частиною релігійних вірувань. Навіть у такому випадку вони не повинні закривати частин обличчя.
  • Фотокартки претендентів у племінних або інших головних уборах, що не мають суто релігійного призначення, не будуть прийматися до розгляду.
  • Фотокартки військовослужбовців, пілотів, інших службовців, що носять уніформу, у військових головних уборах не будуть прийматися до розгляду.

Кожен з подружжя може подати свою заявку. Це відповідно подвоює шанси тих, хто одружений. Тим учасникам, які не одружені і не мають дітей, необхідно надати лише дані і фото на себе. Відсутність необхідної інформації і/чи фотографій може привести до відмови у візі у випадку виграшу. Серйозні помилки в наданій інформації також можут призвести до відмови у візі.

Перше правило лотереї
Green Card

Щоб подати звявку, учасник повинен народитися в країні, яка знаходиться в списку країн учасниць лотереї. Список щорічно визначається Державним Департаментом США. В список країн учасниць входять всі країни світу, крім тих, які виключені згідно статуту. На данний момент виключені наступні країни: БРАЗИЛІЯ,КАНАДА, КИТАЙ (материкова частина), КОЛУМБІЯ, ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА, ЕКВАДОР, САЛЬВАДОР, ГВАТЕМАЛА, ГАЇТІ, ІНДІЯ, ЯМАЙКА, МЕКСИКА, ПАКИСТАН, ФІЛІППІНИ, ПЕРУ, ПОЛЬЩА, ПІВДЕННА КОРЕЯ, ОБ’ЄДНАНЕ КОРОЛІВСТВО ВЕЛИКОБРИТАНІЇ ТА ПІВНІЧНОЇ ІРЛАНДІЇ (крім Північної Ірландії) включно із залежними територіями та В’ЄТНАМ. Відповідно уродженці всіх інших країн можуть взяти участь в лотереї Green Card (Зелена карта). Правило встановлено для країни, в якій ви народились, неважливо де ви проживаєте зараз. Але і з цього правила є два виключення, які в деяких випадках дозволяють брати участь в лотереї навіть тим, хто родився в країні яка належить до списку «виключення»: 1. Якщо учасник, що родився в країні, що знаходиться в списку «виключених», знаходиться в шлюбі з уродженкою/уродженцем «дозволеної» країни, то подружжя можуть брати участь (подавати особисті заявки), заявляючи в якості країни участі «довзолену» країну. 2. Якщо обидва батьки учасника, що народився в країні, що у списку «виключених», не родились в цій країні і не проживали там в час народження учасника на постійній основі, то учасник може брати участь в лотереї і заявити в якості країни учасниці «дозволену» країну народження будь-якого з батьків.
Загальні заборони
Як бачите, ніяких вікових обмежень на участь в лотереї Green Card (Зелена карта) немає. Участь може брати і «вчорашній» школяр і навіть пенсіонер. Вимог щодо володіння англійською мовою також немає. Тому основна проблема – не в правилах. Правила дуже прості і їм відповідають майже всі.
Медичні протипоказання:
  • Наявність соціально-небезпечного захворювання чи соціально-небезпечного психологічного розладу;
  • Вживання наркотичних чи психотропних засобів
  • Ризик опинитись під опікою держави із-за вкрай важкої хвороби (public charge)
Проблеми з законом і візовим законодавством:
  • Зумисний суспільно небезпечний злочин
  • Попередні депортації чи нелегальні перебування в США більше 180 днів
  • Візові махінації (фіктивний шлюб і надання підроблених документів)
  • Перебування в США з візою J-1, якщо для неї встановлено і ще не виконано вимоги 2YHR – two-year home residence requirement (але це не відноситься до програми Work&Travel)
Як показує практика, найчастіше саме ці обмеження стають на заваді отримання імміграційної візи.